|  | 

Pozostałe

Sprzedaż kamperów

Komfortowy wynajem przyczep w Poznaniu
Komfortowy wynajem kamperów w Poznaniu oferuje firma CarGO!. W miejscu jakim jest Sprzedaż kamperów udostępnione są max 2letnie samochody kempingowe, w perfekcyjnym stanie technicznym. Mają one pełne ubezpieczenie OC, AC i Assistance. Nie ma limitu kilometrów i można rezerwować kamper internetowo. Klienci mogą liczyć na rzetelne doradztwo w doborze kampera, a później na wsparcie techniczne na każdym z etapów podróży. Dostępne dla zainteresowanych kampery wyposażone są w: butle gazowe, środki do sanitariatów, zestaw złączek oraz węże i kable elektryczne, sprzyjające znajdowaniu się na świeżym powietrzu. Miłośnicy caravaningu mogą także skorzystać z zastawy obiadowej i pozostałych przydatnych do przygotowania dań akcesoriów kempingowych. W każdym z kamperów znajduje się również sporo udogodnień: panele solarne, TV LED z SAT, DVD zasilane z 12V bądź klimatyzację. Dla klientów korzystających już z usługi dostępny jest autoryzowany serwis Hobby.

sprzedaz-kamperow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Importer opakowań

    Opakowania do jednorazowego użytku, jakie można używać w licznych dziedzinach Opakowania jednorazowe, jakie można zastosować w licznych branżach produkuje i sprzedaje firma Plast. Głównie zaopatrują się tutaj przedsiębiorcy z branż: biurowej, medycznej, usługowej, gastronomicznej, przemysłowej, rolniczej, a także przetwórcy, producenci, ogrodnicy i sieci handlowe. Każdy, kto szuka sprawdzonego partnera wie, że Rękawice jednorazowe spełni jego

  • Projektowanie raportów rocznych

    Kategorie skutecznej reklamy – zainwestuj w nienaganny katalog artykułów Żadna jednostka gospodarcza, przedsiębiorstwo, czy inna jednostka zaświadczająca usługi i sprzedająca towary nie mogłaby dziś istnieć bez reklamy. Na początku podstawową formą takiej reklamy były strony sklepowe, które eksponowały ofertę, ceny i promocje. Później przedsiębiorcy zaczęli umieszczać informacje o swojej ogromnej ofercie w gazetach i czasopismach.

Wpisy: