|  | 

Pozostałe

Lody Gdańsk

Lodostany: opcja wynajęcia mobilnej lodziarni
Lodostany dają opcję wynajęcia mobilnej lodziarni ze smacznymi lodami rzemieślniczymi. Warto na taką opcję jak Lody Gdańsk zdecydować się, gdy jest się właścicielem obiektu w pobliżu plaży lub kiedy w centrum miasta w letni dzień chce się sprzedawać dobre lody. Na dodatek Lodostany sprawdzają się na różnych eventach oraz festiwalach. Lody są smaczne, a obsługa przyjazna. Stoiska wyglądają natomiast schludnie. W ofercie Lodostanów znajdują się: lody mleczne, lody bez cukru, lody wegańskie, sorbety, kawę, lemoniady z owocami. Sprzęt, jaki może wynajmować firma przystosowany jest do każdego typu eventu. O tym, jak przebiega współpraca można dowiadywać się od osób zatrudnionych w Lodostanach. Do wyprodukowania lodów wykorzystane są lokalne składniki. Smaki są dowolne, czyli każdy może znaleźć coś pod własne kubki smakowe. Podana firma funkcjonuje od 2013 roku, przekazując wyroby do obiektów hotelowych, restauracji a także cukierni.

lody-gdansk

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Importer opakowań

    Opakowania do jednorazowego użytku, jakie można używać w licznych dziedzinach Opakowania jednorazowe, jakie można zastosować w licznych branżach produkuje i sprzedaje firma Plast. Głównie zaopatrują się tutaj przedsiębiorcy z branż: biurowej, medycznej, usługowej, gastronomicznej, przemysłowej, rolniczej, a także przetwórcy, producenci, ogrodnicy i sieci handlowe. Każdy, kto szuka sprawdzonego partnera wie, że Rękawice jednorazowe spełni jego

  • Projektowanie raportów rocznych

    Kategorie skutecznej reklamy – zainwestuj w nienaganny katalog artykułów Żadna jednostka gospodarcza, przedsiębiorstwo, czy inna jednostka zaświadczająca usługi i sprzedająca towary nie mogłaby dziś istnieć bez reklamy. Na początku podstawową formą takiej reklamy były strony sklepowe, które eksponowały ofertę, ceny i promocje. Później przedsiębiorcy zaczęli umieszczać informacje o swojej ogromnej ofercie w gazetach i czasopismach.

Wpisy: