|  | 

Pozostałe

Fantomy do nauki resuscytacji noworodka

Czemu należałoby uczyć się udzielać pierwszej pomocy?
Ile razy jeździ się obok przypadku drogowego oraz poza gapiami nie ma nikogo, kto by podjął się udzieleniem pierwszej pomocy poszkodowanym? Przecież nie wymaga to dużych biegłości, czasami starczy dopomóc wydobyć poszkodowanych, ułożyć w odpowiedniej lokalizacji, osłonić rany jeżeli jest taka potrzeba i możliwość. Niemniej jednak nie, porządniej chyba dla niektórych nie widzieć potrzebującego pomocy. Mimo, iż większość z nas kończy szkolenia pierwsza pomoc, to jakoś nie garniemy się do stosowania osiągniętych na tych kursach umiejętności – wypróbuj Fantom szkoleniowy. Mamy dziwną przypadłość – rzadko kto potrafi się pozyskać na to by ulżyć komuś obcemu. Odczytujemy ochoczo o bohaterach, którzy komuś dopomagają, jesteśmy z nich dumni, ale jeśli dociera do sytuacji, gdzie to my możemy się popisać, to odwracamy się na pięcie i odchodzimy udając, iż nie zauważamy. W jaki sposób wywrzeć wpływ na ludzi, by zmienić ich podejście do udzielania pierwszej pomocy. W jaki sposób sprawić, ażeby ludzie przestali się obawiać tego że jak udzielą nie tak pomocy, to będą go prześladować? To potrzebuje pewno zmiany pokoleniowej.

fantomy-do-nauki-resuscytacji-noworodka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Importer opakowań

    Opakowania do jednorazowego użytku, jakie można używać w licznych dziedzinach Opakowania jednorazowe, jakie można zastosować w licznych branżach produkuje i sprzedaje firma Plast. Głównie zaopatrują się tutaj przedsiębiorcy z branż: biurowej, medycznej, usługowej, gastronomicznej, przemysłowej, rolniczej, a także przetwórcy, producenci, ogrodnicy i sieci handlowe. Każdy, kto szuka sprawdzonego partnera wie, że Rękawice jednorazowe spełni jego

  • Projektowanie raportów rocznych

    Kategorie skutecznej reklamy – zainwestuj w nienaganny katalog artykułów Żadna jednostka gospodarcza, przedsiębiorstwo, czy inna jednostka zaświadczająca usługi i sprzedająca towary nie mogłaby dziś istnieć bez reklamy. Na początku podstawową formą takiej reklamy były strony sklepowe, które eksponowały ofertę, ceny i promocje. Później przedsiębiorcy zaczęli umieszczać informacje o swojej ogromnej ofercie w gazetach i czasopismach.

Wpisy: