|  | 

Pozostałe

Baristyka

Latte Art: ciekawa część warsztatów oraz pokazów baristycznych przygotowanych przez Mobilnego Baristę
Latte Art to ciekawa część warsztatów i pokazów baristycznych organizowanych przez Mobilnego Baristę. Cieszy się ona każdorazowo sporą popularnością wśród uczestników. Jest to sztuka malowania mlekiem, w czasie której można nauczyć się w jaki sposób krok po kroku przebiega ozdobienie powierzchni kawy, aby w efekcie uzyskać godne uwagi dekoracje z mleka. W trakcie baristyczny można również osobiście próbować zrobić tego typu kawowe dekoracje. Pokaz baristy w zestawieniu z Latte Art zapewnia świetną zabawę i możliwość nauczenia się czegoś nowego. Jest to przykładowo dobra opcja do wyboru podczas imprez integracyjnych. Warto sprawdzić całą ofertę firmy na stronie internetowej oraz kontaktować z baristami w celu umówienia szczegółów show oraz warsztatów. Podczas warsztatów, jak i show uczestnicy zaznajamiają się z historią kawy, jej procesami produkcji, rodzajami, metodami wypalania i parzenia.

baristyka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Importer opakowań

    Opakowania do jednorazowego użytku, jakie można używać w licznych dziedzinach Opakowania jednorazowe, jakie można zastosować w licznych branżach produkuje i sprzedaje firma Plast. Głównie zaopatrują się tutaj przedsiębiorcy z branż: biurowej, medycznej, usługowej, gastronomicznej, przemysłowej, rolniczej, a także przetwórcy, producenci, ogrodnicy i sieci handlowe. Każdy, kto szuka sprawdzonego partnera wie, że Rękawice jednorazowe spełni jego

  • Projektowanie raportów rocznych

    Kategorie skutecznej reklamy – zainwestuj w nienaganny katalog artykułów Żadna jednostka gospodarcza, przedsiębiorstwo, czy inna jednostka zaświadczająca usługi i sprzedająca towary nie mogłaby dziś istnieć bez reklamy. Na początku podstawową formą takiej reklamy były strony sklepowe, które eksponowały ofertę, ceny i promocje. Później przedsiębiorcy zaczęli umieszczać informacje o swojej ogromnej ofercie w gazetach i czasopismach.

Wpisy: